Ta oferta pracy jest nieaktualna od 622 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Account Manager

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Machala Sp.z o.o., będąca częścią międzynarodowej korporacji Machala Group SE, zajmująca się dystrybucją ekskluzywnych artykułów związanych z wyposażeniem sypialni, zatrudni osobę na stanowisko

    Zadania:

    • Budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z istniejącymi klientami
    • Realizacja planów i budowanie strategii sprzedaży
    • Organizacja akcji promocyjnych z klientami
    • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
    • Udział w szkoleniach w celu opanowania odpowiedniej wiedzy i umiejętności
    • Dbałość o wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Bardzo dobre umiejętności handlowe/negocjacyjne poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
    • Znajomość pakietu MS Office w zakresie umożliwiającym swobodną pracę
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Umiejętność i chęć pracy w dynamicznym Zespole o dużym zaangażowaniu
    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Zorientowanie na cel i osiągnięcie sukcesu

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy o ugruntowanej pozycji, będącej rynkowym liderem w swojej branży
    • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania w oparciu o osiągane wyniki
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w terenie.
    • Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę
    • Atrakcyjny wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    bottom