Oferta pracy

Regional Account Manager

eService Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie współpracy

  • prowadzenie negocjacji handlowych w oparciu o powierzony portfel klientów

  • koordynacja działań związanych z wdrażaniem i rozwojem usług dla dedykowanych klientów

  • analiza i przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

  • doskonale budujesz i utrzymujesz trwałe relacje z klientami,

  • znasz techniki i standardy sprzedaży, negocjacji oraz obsługi klienta,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i sprawność obsługi pakietu Office

  • bardzo dobrze organizujesz pracę i jesteś skuteczny w działaniach

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kompleksowe i szczegółowe szkolenie wdrażające w codzienne obowiązki

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, tablet i telefon komórkowy)

  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy