Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Account Manager

  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Machala Sp.z o.o., będąca częścią międzynarodowej korporacji Machala Group SE, zajmująca się dystrybucją ekskluzywnych artykułów związanych z wyposażeniem sypialni, zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Zadania:

  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z istniejącymi klientami
  • Realizacja planów i budowanie strategii sprzedaży
  • Organizacja akcji promocyjnych z klientami
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • Udział w szkoleniach w celu opanowania odpowiedniej wiedzy i umiejętności
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności handlowe/negocjacyjne poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Znajomość pakietu MS Office w zakresie umożliwiającym swobodną pracę
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność i chęć pracy w dynamicznym Zespole o dużym zaangażowaniu
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na cel i osiągnięcie sukcesu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy o ugruntowanej pozycji, będącej rynkowym liderem w swojej branży
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania w oparciu o osiągane wyniki
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w terenie
  • Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się