Logo Pracuj.pl

Regional Export Manager

Grupa ŚnieżkaO firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki)
    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych na powierzonych rynkach eksportowych ze spółek Grupy Kapitałowej Śnieżka
  • Negocjacje warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Udział w spotkaniach handlowych i prowadzenie prezentacji
  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych na danym rynku
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych / adaptacji istniejących produktów do rynków eksportowych
  • Współtworzenie strategii marketingowej wraz z implementacją wypracowanych działań i aktywności
  • Zarządzanie Przedstawicielami Handlowymi na przypisanym rynku
  • Monitorowanie oraz analiza rynku, trendów i działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, marketing, ekonomia lub handel międzynarodowy)
  • Posiadasz co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w środowisku międzynarodowym (GK, struktura macierzowa są mile widziane)
  • Znasz różne modele biznesowe i masz doświadczenie w adaptacji strategii dla różnych kanałów (sieci DIY, rynek niezależny, dystrybucja b2b)
  • Komunikujesz się w j. angielskim, ale dodatkowo znasz jeszcze jeden język obcy (j. rosyjski, j.węgierski, j. francuski lub j.niemiecki)
  • Wykazujesz proaktywność, umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • Potrafisz wyciągać konstruktywne wnioski z pozyskanych danych, otwarcie mówisz o swoich pomysłach i dobrze czujesz się w kulturze feedbacku
  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań
  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej
  • Jesteś otwarta/y na podróże służbowe
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Dodatkowa znajomość innych języków obcych np. białoruski, czeski, słowacki, rumuński

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw
  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów
  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!
  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Zaaplikuj i daj się poznać!

Tym samym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Regional Export Manager, Brzeźnica (pow. dębicki)