Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Export Manager Europe

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31923/001

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG (kategoria spożywcza), poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży na region DACH. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z dystrybutorami oraz retailerami z Austrii, Niemiec oraz Szwajcarii.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, posiadająca w swojej ofercie produkty orientalne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Managera Exportu. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe firmy na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii.

    Opis stanowiska

    • Pełna odpowiedzialność za rozwój relacji z klientami (retailerzy oraz dystrybutorzy)
    • Osiąganie zamierzonych celów wartościowych oraz jakościowych
    • Rozwój oraz implementacja projektów marketingowych wspierających sprzedaż u Klientów
    • Odpowiedzialność za P&L

    Profil kandydata

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
    • Min 2 - letnie doświadczenie w rozwoju relacji biznesowych z sieciami handlowymi/dystrybutorami na terenie krajów regionu DACH
    • Doświadczenie z pracą z P&L oraz danymi biznesowymi
    • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
    • Pracę na rynkach międzynarodowych
    • Narzędzia niezbędne do pracy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców