Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regional Manager

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów Klienta w sklepach na podległym terenie
  • Codzienna koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu Store Executive
  • Odpowiedzialność za rekrutację na finalnym etapie oraz wprowadzenie (on-boarding) i szkolenie nowych pracowników w podległym regionie
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w podległym rejonie
  • Zarządzanie budżetem i narzędziami celem osiągania założonych wyników
Numer ref.: GDA/0802021/PG

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy/Sales Representative zarządzający podległym zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe oraz związane z zarządzaniem zespołem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę kodeksową lub umowa B2B
  • Zatrudnienie przez Adecco Consulting
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon
  • Adecco +Club
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne