Oferta pracy

Regional Manager

iCredit Sp. z o.o. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie wszystkimi działaniami Biura Regionalnego oraz jego rozwój.

  • Zarządzanie i koordynacja pracy podległej grupy Team Leaderów.

  • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele.

  • Realizacja strategii firmy na podległym terenie.

  • Rekrutacja i kontrola zespołu pracowników terenowych.

  • Realizacja działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży.

  • Znajomość rynku kredytów pozabankowych.

  • Umiejętność rekrutacji i zarządzania zespołem, asertywność.

  • Silna motywacja, umiejętność pracy z celami oraz pod presją czasu.

  • Pełna dyspozycyjność czasowa.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia.

  • Atrakcyjny system wynagradzania. Jasny i oparty o cele system premiowy. Dodatkowe premie kwartalne.

  • Elastyczny czas pracy i zasady pracy umożliwiające samodzielne podejmowanie decyzji.

  • Zapewniamy wewnętrzne szkolenia wprowadzające oraz podnoszące kompetencje.

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon.

  • Możliwość awansu w międzynarodowej firmie.

  • Benefity pracownicze: pakiet sportowy, opieka medyczna oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

iCredit Sp. z o.o.

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Przewiń do profilu firmy