Oferta pracy

Regional Manager (Retail)

Devire

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient to międzynarodowa sieć retailowa o silnym, rozpoznawalnym brandzie i wysokich standardach operacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sklepami w podległym regionie
  • Operacjonalizacja strategii w zakresie realizacji celów sprzedażowych i jakościowych sieci retailowej
  • Przywództwo i rozwój zespołu: rekrutacja, szkolenie, motywowanie, delegowanie obowiązków, wyznaczanie celów
  • Prowadzenie analiz i bieżące doradztwo w zakresie rodzajów działań pozwalających realizować kluczowe KPI i cele sprzedażowe
  • Wizyty operacyjne w punktach sprzedaży
  • Kontrola stanów zapasów i wyników inwentaryzacji, podejmowanie działań mających na celu ich optymalizację
  • Monitoring i raportowanie wprowadzonych akcji naprawczych

Poszukiwany profil:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym regionem w branży Retail
  • Dojrzały lider z rozwiniętymi kompetencjami w zakresie motywowania zespołu, zarządzania procesami i współpracy
  • Struktura pracy, umiejętność priorytetyzowania, wysokie umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • Otwartość na podróże służbowe w obrębie regionu

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do wiodącej, międzynarodowej marki z branży Retail o wysokich standardach operacyjnych
  • Elastyczność w planowaniu pracy
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia i systemu premiowego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne