Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional NPM Buyer

Spring Professional PolandO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego szukamy osoby na stanowisko Regional NPM Buyer, która będzie odpowiedzialna za optymalizację kosztów, analizę oraz uproszczenie procesów zakupowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Numer ref.: PWR/RB/012021

Opis stanowiska:

  • Negocjacje cen, finalizowanie kontraktów i stała optymalizacja całkowitej sytuacji kosztowej
  • Poszukiwanie oszczędności w obszarze materiałów nieprodukcyjnych (UR, narzędzia,  energia, materiały opakowaniowe itp.)
  • Regularne raportowanie do dyrekcji zakładu o osiągniętych oszczędnościach i dzielenie się koncepcjami dotyczącymi oszczędności z pozostałymi specjalistami grupy (również w skali globalnej)
  • Analiza zakupu procesów lokalnych, wsparcie dla managera NPM w prowadzeniu standaryzacji procesu SAP i w dalszych inicjatywach automatyzacji
  • Uproszczenie procesu zakupów NPM ( liczba dostawców, pojedyncze zamówienia i zwiększona liczba kontaktów)
  • Ścisła współpraca z lokalnymi działami kierownictwa (dział UR, dyrektor zakładu itp.) oraz z globalnym managerem NPM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (z ekonomii lub podobne)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale zakupów (preferowane w firmach produkcyjnych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • Znajomość oprogramowania SAP
  • Umiejętność standaryzacji procesów
  • Umiejętność rozumienia złożonych sytuacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Asertywność i siła perswazji
  • Umiejętność wypracowania kompromisu
  • Umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość kształtowania własnego środowiska pracy w nowym obszarze działania
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
  • Szanse zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne