Oferta pracy

Regional Project Manager - Intralogistyka

STILL Polska sp. z o.o. – rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • rozwój rynku w zakresie produktów i usług: automatyzacja, regały, wózki systemowe,

  • współpraca merytoryczna z regionalnymi, centralnymi i lokalnymi działami handlowymi w zakresie projektów i zaawansowanych aplikacji,

  • koordynacja projektów dla klientów i w ramach organizacji,

  • przygotowywanie i kalkulacja ofert,

  • prowadzenie spotkań z klientami w podległym obszarze działania,

  • aktywne doradztwo merytoryczne,

  • prezentacja i promowanie produktów,

  • reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, mile widziane w branży logistycznej,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego– warunek konieczny,

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,

  • umiejętność przygotowania ofert i prezentacji w PowerPoint,

  • terminowość, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, pozwalające na budowanie relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji,

  • pełna samodzielność i odpowiedzialność w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów,

  • gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych (ok. 60% czasu pracy)

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

STILL Polska sp. z o.o. – rozwiązania intralogistyczne

Dlaczego jesteśmy liderem wśród dostawców rozwiązań intralogistycznych, wózków widłowych, technologii magazynowych, oprogramowania i usług? Ponieważ mamy pierwszoligowy zespół! Każde stanowisko w naszej firmie przyciąga ludzi wielkiego formatu. Współdziałamy, by razem osiągać wspaniałe cele. Teraz masz szansę znaleźć się w zwycięskiej drużynie i każdego dnia podejmować nowe, ambitne wyzwania. Sukces zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Dołącz do gry w naszych barwach.

Przewiń do profilu firmy