Oferta pracy

Regional Sales Director

Blue Media S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży w wyznaczonym regionie,

  • współtworzenie strategii i jej operacjonalizacja w zakresie realizacji celów sprzedażowych i jakościowych,

  • zarządzanie podległym zespołem Sprzedawców,

  • pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług płatniczych, w szczególności w sektorze e-commerce oraz masowych wystawców faktur, a także sektora publicznego,

  • uruchamianie systemów płatniczych u pozyskanych kontrahentów,

  • podnoszenie liczby transakcji i zwiększanie efektywności modeli u pozyskanych Kontrahentów,

  • współpraca z szefami działów wspierających (produkcja, biznes).

Nasze wymagania

  • około 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (preferowane w: B2B, sektorze publicznym, integratorach IT lub e-commerce),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • dociekliwość, samodzielność i systematyczność w działaniu,

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • dyspozycyjność wraz z aktywną pracą w terenie.

Mile widziane

  • szeroka wiedza z zakresu płatności, e-commerce, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja,

  • pasja do tego, co robisz.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Blue Media S.A.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!