Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Engineer

High Technology Machines sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo handlowo – techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów wraz z przygotowywaniem ofert, rozwiązań techniczno - cenowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Uczestniczenie w negocjacjach w zakresie finalizacji projektów sprzedażowych, zgodnie z polityką cenową firmy

  • Realizacja założonych celów sprzedaży

  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży obróbki skrawaniem (minimum 2 lata)

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Zaangażowanie w prowadzenie i finalizację projektów sprzedażowych

  • Wykształcenie wyższe-techniczne

  • Gotowość do pracy mobilnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski na poziomie B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku obrabiarek w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer itd.)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnienie w ramach B2B

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Uczestnictwo w rozwojowych, innowacyjnych projektach w ramach Przemysłu 4.0

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego