Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Sales Engineer

  • opolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma High Technology Machines Sp. z o.o. działająca w sektorze nowoczesnych technologii poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Cała Polska

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku obrabiarek w Polsce
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer itd.)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnienie w ramach B2B
    • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
    • Uczestnictwo w rozwojowych, innowacyjnych projektach m.in. w ramach Przemysłu 4.0
    • Stałe wsparcie Managera

    Twoje zadania:

    • Doradztwo handlowo – techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów wraz z przygotowywaniem ofert rozwiązań techniczno - cenowych
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
    • Uczestniczenie w negocjacjach w zakresie finalizacji projektów sprzedażowych, zgodnie z polityką cenową firmy
    • Realizacja założonych celów sprzedaży
    • Raportowanie wyników pracy

    Nasze oczekiwania względem kandydatów:

    • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży obróbki skrawaniem
      (minimum 2 lata)
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji
    • Zaangażowanie w prowadzenie i finalizację projektów sprzedażowych
    • Wykształcenie wyższe-techniczne
    • Gotowość do pracy mobilnej
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Język angielski na poziomie B2

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego

    pod przyciskiem APLIKUJ, znajdującego się pod ogłoszeniem.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

    W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Robotniczej 2, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 000287923 przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posługująca się numerem NIP: 631-255-03-86, zwana dalej: „Administratorem”. Dane są zbierane i przetwarzane w celu obsługi procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W tym czasie istnieje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. (Zebrane dane nie będą udostępniane osobom trzecim).

    opis