Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Engineer

Jumo Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych klientów,

  • Osiąganie celów indywidualnych i zespołowych,

  • Umiejętność prezentowania i omawiania wysoce technicznych rozwiązań,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Codzienne raportowanie prowadzonych działań sprzedażowych,

  • Zapewnienie klientom ogólnego i technicznego wsparcia,

  • Organizacja szkoleń produktowych i seminariów,

  • Współpraca z zespołem sprzedaży w biurze, w celu generowania potencjalnych szans sprzedaży,

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,

  • Udział w międzynarodowych seminariach, szkoleniach i spotkaniach,

  • Monitorowanie regionalnego rynku i działań konkurencji,

  • Przygotowywanie kwartalnych prognoz oraz rocznych regionalnych planów biznesowych,

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lat doświadczenia w sprzedaży technicznej,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Zaletą będzie doświadczenie sprzedaży produktów dla branż: OEM, pomiarowej, automatyki przesyłowej, pomp ciepła, sterowników lub powiązanej branży technicznej,

  • Potwierdzony sukces w sprzedaży,

  • Silna potrzeba ciągłego rozwoju,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Mocne umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Praca w teamie z wewnętrznym inżynierem sprzedaży (przygotowywanie większości ofert),

  • Pakiet wynagrodzenia i premii powiązany z efektywnością i realizacja celów,

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy także do użytku prywatnego, telefon komórkowy, tablet, notebook),

  • Bogaty pakiet świadczeń (opieka zdrowotna, karta Multisport, zwrot kosztów nauki języków i inne),

  • Szkolenie w Polsce i zagranicą,

  • Realny wpływ na rozwój firmy,

  • Praca w zaangażowanym zespole

JUMO GmbH & Co. KG jest producentem innowacyjnych urządzeń w zakresie pomiarów, sterowania i automatyki. JUMO to rodzinna firma, prowadzona już przez trzecie pokolenie zatrudnia obecnie ponad 2 300 pracowników na całym świecie. Grupa JUMO obejmuje pięć oddziałów w Niemczech, 25 przedstawicielstw i ponad 40 biur na całym świecie. Innowacyjna gama produktów obejmuje cały szereg pomiarowy - od prostych czujników po kompletne zautomatyzowane rozwiązania dedykowane dla pomiarów temperatury, ciśnienia, analizy cieczy, przepływu, poziomu i wilgotności. Dziś firma JUMO jest światowym liderem wśród dostawców przemysłowych czujników temperatury.

Przewiń do profilu firmy