Logo Pracuj.pl

Regional Sales Engineer

High Technology Machines sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo handlowo – techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów wraz z przygotowywaniem ofert, rozwiązań techniczno - cenowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • Uczestniczenie w negocjacjach w zakresie finalizacji projektów sprzedażowych, zgodnie z polityką cenową firmy
  • Realizacja założonych celów sprzedaży
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży obróbki skrawaniem (minimum 2 lata)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Zaangażowanie w prowadzenie i finalizację projektów sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe-techniczne
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku obrabiarek w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer itd.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnienie w ramach B2B
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Uczestnictwo w rozwojowych, innowacyjnych projektach w ramach Przemysłu 4.0

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Regional Sales Engineer, wielkopolskie