Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager

Cornaglia Poland

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Główną rolą osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie powiększenie grona klientów, współudział w kreowaniu i realizowaniu polityki sprzedaży w oparciu o wskaźniki ekonomiczne.

  • Zakresem odpowiedzialności będzie: organizacja i nadzór nad procesem sprzedaży w korelacji z polskim zespołem, raportowanie realizacji zadań do siedziby we Włoszech, utrzymanie dobrych relacji biznesowych z istniejącymi klientami firmy, a przede wszystkim pozyskanie nowych projektów w regionie.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w sprzedaży w sekotrze automotive,

  • Udokumentowane suksesy w sprzedaży i rozwoju biznesowym,

  • Znajomość rynku automotive,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Wiedza w zakresie przemysłu motoryzacyjnego oraz maszyn i urządzeń,

  • Wysoki poziom kultury osobistej i etyki biznesowej,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub włoski – mile widziany,

  • Motywacja i nastawienie na realizację celów sprzedażowych oraz rozwoju rynku,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

Firma oferuje bardzo atrakcyjne warunki pracy, które zostaną zaprezentowane zakwalifikownym kandydatom.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji w języku polskim i angielskim.

Cornaglia Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Officine Metallurgiche Cornaglia S.p.A. z siedzibą we włoskim Turynie specjalizującego się w produkcji części z metalu i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego i automotive. Grupa zatrudnia kilka tysięcy pracowników w 14 fabrykach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy