Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Sales Manager – Cargo Securing & Body Building

  • lubelskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 26.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Szwecji, która jest częścią grupy Axel Johnson International operującej pod różnymi markami. Firma jest obecna głównie w Europie, posiada rozbudowaną sieć sprzedaży na całym kontynencie przez dystrybutorów i firmy partnerskie. W Polsce działamy po przez oddział w Szczecinie, zatrudniając około 70 osób. W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Regional Sales Manager –
    Cargo Securing & Body Building

     Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie / wyższe będzie atutem,
    • znajomość branży transportowej oraz zabezpieczania ładunków,
    • doświadczenie w segmencie zabudów samochodów ciężarowych oraz użytkowych będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • motywacja do osiągania jak najlepszych wyników sprzedaży,
    • ważne prawo jazdy kat. B,
    • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Zakres zadań:

    • rozwój sieci sprzedaży, promocja i sprzedaż produktów,
    • stworzenie strategii sprzedaży oraz ekspansji
    • realizacja indywidualnego planu sprzedaży,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami,
    • prowadzenie negocjacji handlowych i doradztwo techniczno-handlowe,
    • raportowanie aktywności operacyjnej oraz wyników pracy,
    • udział w targach, konferencjach, prezentacjach,
    • monitoring należności.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • samodzielność w realizacji zadań,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w biurze oraz w terenie,
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy i zaangażowania,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach zakresu działalności firmy,
    • kooperacja z innymi oddziałami w grupie,
    • potencjalny udział w projektach międzynarodowych,
    • opieka medyczna i  świadczenia socjalne.
    Osoby zainteresowane/ spełniające warunki Nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj.