Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager / KAM (rynki zagraniczne)

3D Lab Sp. z o.o.O firmie

12 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie międzynarodowej sieci dystrybucji produktów firmy;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Bezpośredni kontakt z klientem zagranicznym;

  • Sprzedaż zaawansowanych urządzeń z segmentu 3D do branż B+R za granicą;

  • Prezentację technologii na forach międzynarodowych;

  • Współpracę z zagranicznymi Partnerami kanału sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe B2B, (w tym sprzedaży urządzeń) min. 3 lata;

  • Doświadczenie w tworzeniu sieci sprzedaży, dystrybucji;

  • Biegła znajomość j. angielskiego C1,

  • Myślenie analityczne i umiejętności analizy rynku;

  • Nastawienie na rozwój kariery zawodowej za granicą z ramienia polskiej firmy;

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem;

  • Doświadczenie w obsłudze programu CRM;

  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych;

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość technologii druku 3D;

  • Podstawowa wiedza w zakresie metalurgii proszków;

To oferujemy

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie na skalę międzynarodową;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju w Polsce i za granicą;

  • Możliwość szybkiego awansu;

  • Kontakt z nowoczesną technologią na skalę światową;

  • Motywujący system wynagrodzeń;

  • Szkolenia;

3D Lab Sp. z o.o.

3D Lab Sp. z o.o. jest przedstawicielem marek 3DSystems oraz Coherent (ORLaser) w Polsce. Zajmujemy się implementacją technologii druku 3D w przemyśle. Obecnie komercjalizujemy na rynkach międzynarodowych autorską technologię atomizacji proszków metali pod marką ATO. Firma obecnie zatrudnia 30 osób i stale zwiększamy zatrudnienie. Mamy aspiracje stać się znaczącym graczem w branży na globalnym rynku. W związku z tym planujemy intensywne działania głównie poza granicami Polski.

Więcej o nas znajdziesz na www.3d-lab.pl

Przewiń do profilu firmy