Ta oferta pracy jest nieaktualna od 335 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Sales Manager

  • Wrocław, Wałbrzych, Oława, Kłodzko, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 18.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Kłodzko, Oława, Wałbrzych, Wrocław
    RSM/2017
    Opis stanowiska:

    Twoją misją jest pozyskiwanie i rozwój biznesu Trenkwalder – pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, AC/DC, outplacementu i innych projektów doradczych. Masz odpowiedzialność za realizację swojego indywidualnego budżetu sprzedażowego, który realizujesz w oparciu strategię sprzedażową firmy oraz dopracowaną politykę priceingową.

    Profil kandydata:

    Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i innych projektów z branży HR – dołącz do nas! Poszukujemy osób potrafiących profesjonalnie i z pasją doradzić klientowi odpowiednie rozwiązanie, i dla których skuteczność w pozyskiwaniu biznesu jest największą miarą sukcesu.

    Oferujemy:

    Jeśli do nas dołączysz, staniesz się częścią firmy mieszczącej się w ścisłej czołówce na europejskim rynku usług HR. Otrzymasz profesjonalne narzędzia pracy – samochód służbowy z segmentu D, nowoczesny laptop i smartfon. Czeka na Ciebie także prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie. Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do umiejętności, a Twoje sukcesy będą premiowane miesięcznie i rocznie.

    Dołącz do nas i zostań współtwórcą sukcesu Trenkwalder!

    Administratorem danych jest Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-536, ul. Podgórska 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opis