Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager

INSTITUTE HYALUAL POLAND sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obecnymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Prezentacje oferty, negocjacje ofertowe

  • Realizowanie miesięcznych i rocznych planów sprzedaży oraz polityki cenowej i marketingowej firmy

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych i efektywnych relacji z klientami

  • Planowanie/Raportowanie wizytacji i wyników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży Medycznej/Kosmetycznej

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Silne nastawienie na cel i osiąganie wyników

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia

  • Pracę w firmie z mocnym „Brand Awareness” na rynku

  • Prace w firmie posiadającej wysokiej jakości portfolio z USP

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością

  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Hyalual to zaufana marka, która nadąża za najnowszymi trendami i najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Jako zaufany lider w dziedzinie pielęgnacji skóry staramy się wypełnić lukę między medycyną estetyczną a sztuką.