Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager / Menadżer Regionu Sprzedaży

Jubitom

  • Partyzantów 79, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Jubitom

Partyzantów 79

Rumia

Twój zakres obowiązków

✔ zarządzanie oraz wsparcie sieci sklepów na podległym rejonie

✔ współpraca z kierownikami sklepów w realizowaniu założonych celów biznesowych

✔ wsparcie i udział w otwarciach nowo powstałych sklepów w rejonie

✔ kontakt z centralą firmy oraz współpraca z działami wspierającymi sprzedaż (logistyka, produkt, marketing, )

✔ analiza oraz monitoring wskaźników sprzedażowych

Region: województwo pomorskie

Nasze wymagania

✔ umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu

✔ doświadczenie zawodowe w branży retail, w tym min. rok na stanowisku kierownika salonu (preferowany segment biżuteria/zegarki)

✔ rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analitycznego myślenia

✔ zmysł estetyczny oraz wyczucie stylu

✔ znajomość języka angielskiego będzie atutem

✔ gotowość do odbywania podróży służbowych

✔ wysokie zdolności komunikacji oraz kultura osobista

Preferowane miejsce zamieszkania Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia

To oferujemy

✔ stabilne warunki (umowa o pracę) lub kontrakt B2B

✔ wsparcie menadżerów regionalnych i produktowych

✔ dostęp do firmowego manuala wiedzy / szkolenia

✔ ubezpieczenie na życie

✔ opieka medyczna

✔ rabaty pracownicze

✔ sprzęt firmowy: auto służbowe, telefon komórkowy, laptop

✔ udział w najważniejszych targach światowych branży jubilerskiej oraz zegarkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop