Oferta pracy

Regional Sales Manager

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem na terenie połowy Polski oraz utrzymanie wysokich standardów pracy,

  • Realizacja strategii firmy na rynku opatrunków specjalistycznych,

  • Komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez podległy zespół,

  • Planowanie i zarządzanie budżetem regionu,

  • Kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki w podległym regionie.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na rynku medycznym lub farmaceutycznym,

  • Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS PowerPoint za poziomie zaawansowanym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1),

  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikowania się (przekazywanie wiedzy, prowadzenie spotkań i prezentacji),

  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie połowy Polski,

  • Akceptacja udziału w procesie prowadzonym z wykorzystaniem metodologii Assessment Centre wraz z testami diagnostycznymi.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karnet sportowy

  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych

  • Telefon, tablet, laptop

  • Ubezpieczenie

  • Dofinansowanie do nauki języka

  • Praca z zespołem profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1993 roku. Jest spółką należącą do czołowego europejskiego producenta i dostawcy produktów medycznych i higienicznych PAUL HARTMANN AG.

Przewiń do profilu firmy