Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager / Regionalny Kierownik Sprzedaży

NOVELLINI SP. Z O.O.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży

  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z obecnymi i przyszłymi klientami

  • prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych

  • umacnianie pozytywnego wizerunku marki w regionie

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie

  • obsługa komputera i znajomość programów z Pakietu MS Office – Excel, Word, PowerPoint

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • operatywność i dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Region pracy

  • mazowieckie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Grupa Novellini jest wiodącym w Europie producentem kabin prysznicowych, wanien z hydromasażem oraz mebli z oddziałami w kluczowych krajach europejskich i przedstawicielstwami na różnych kontynentach.

Przewiń do profilu firmy