Logo Pracuj.pl

Regional Sales Manager/ Reprezentant Handlowy

NOVELLINI SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
    małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży
  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z obecnymi i przyszłymi klientami
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych
  • umacnianie pozytywnego wizerunku marki w regionie

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa komputera i znajomość programów z Pakietu MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • operatywność i dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Region pracy

  • małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie

NOVELLINI SP. Z O.O.

Grupa Novellini jest wiodącym w Europie producentem kabin prysznicowych, wanien z hydromasażem oraz mebli z oddziałami w kluczowych krajach europejskich i przedstawicielstwami na różnych kontynentach.

Regional Sales Manager/ Reprezentant Handlowy, dolnośląskie