Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager/Sales Specialist

JARS S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z branży spożywczej w tym suplementów diety, paszowej i opakowaniowej w zakresie usług laboratoryjnych

  • Doradztwo specjalistyczne

  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, bezpieczeństwo żywności, biotechnologia lub pokrewne

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w pracy w zakładzie produkcyjnym branży spożywczej w dziale kontroli jakości

  • Znajomość aktów prawnych w zakresie żywności, pasz, opakowań

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i umiejętność zarządzania czasem

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedaży oraz języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rosnącej dynamicznie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji.

  • Profesjonalne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

  • Przejrzyste ścieżki kariery

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej