Logo Pracuj.pl

Regional Sales Manager

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem na terenie połowy Polski oraz utrzymanie wysokich standardów pracy,
  • Realizacja strategii firmy na rynku opatrunków specjalistycznych,
  • Komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez podległy zespół,
  • Planowanie i zarządzanie budżetem regionu,
  • Kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki w podległym regionie.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na rynku medycznym lub farmaceutycznym,
  • Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS PowerPoint za poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1),
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikowania się (przekazywanie wiedzy, prowadzenie spotkań i prezentacji),
  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie połowy Polski,
  • Akceptacja udziału w procesie prowadzonym z wykorzystaniem metodologii Assessment Centre wraz z testami diagnostycznymi.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karnet sportowy
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Telefon, tablet, laptop
  • Ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka
  • Praca z zespołem profesjonalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1993 roku. Jest spółką należącą do czołowego europejskiego producenta i dostawcy produktów medycznych i higienicznych PAUL HARTMANN AG.

Regional Sales Manager, śląskie