Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sales Manager

Gremi Personal Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie i skutecznie pozyskiwać klientów B2B

  • Rozpoznawać i definiować potrzeby klienta

  • Po sprzedażowo obsługiwać klienta - nawiązywać długotrwałe relacje biznesowe

  • Prowadzić negocjacje handlowe oraz podpisywać umowy współpracy

  • Realizować cele sprzedażowe

  • Reprezentować i promować firmę na rynku

  • Praca w Regionie (wyjazdy służbowe)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Cechujesz się wysoką determinacją do osiągania celów

  • Umiesz definiować potrzeby klienta

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność negocjacji oraz prezentacji

  • Prawa jazdy (kat. B)

To oferujemy

  • Podstawę + system premiowy

  • Umowę o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole, który tworzą ludzie ambitni i pełni pasji

  • Niezbędne do pracy urządzenia - laptop, telefon, samochód

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • Przyjazną i miłą atmosferę pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

O nas

Firma Gremi Personal Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku usług outsourcingu produkcyjnego. Gremi Personal tworzą ludzie kreatywni i pełni pasji. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest międzykulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów i Litwinów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Regionalnego Managera Sprzedaży