Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regional Sensor Specialist (HVAC)

DTH Selection sp. z o.o.

12 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest światowy lider w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży urządzeń do energooszczędnego sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Firma jest producentem siłowników do przepustnic, zaworów regulacyjnych, czujników i liczników.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • HVAC

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu sprzedaży w zakresie technologii pomiarowych, w szczególności Liczników Energii Cieplnej dla branży HVAC.

  • Wsparcie techniczne oraz sprzedażowe dla klientów z zakresu techniki cyfrowej (cyfrowe protokoły komunikacyjne, chmura) oraz techniki pomiarów temperatury, CO2, LZO, wilgotności w urządzeniach/instalacjach HVAC.

  • Pozyskiwanie informacji o prowadzonych postępowaniach przetargowych .

  • Udział w szkoleniach, targach i innych spotkaniach organizowanych przez firmę a także współudział w ich organizacji.

  • Osiąganie wyznaczonych celów.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.

  • Rozwijanie własnej wiedzy technicznej korzystając między innymi z możliwości jakie daje firma.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektroniki, automatyki, mechatroniki lub inżynierii środowiska.

  • Znacznym atutem będzie znajomość technologii pomiarowych przy instalacjach HVAC.

  • Znajomość rynku branżowych biur projektowych.

  • Doświadczeniu w ofertowaniu w ramach publicznych postępowań przetargowych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B2).

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w formie umowy o pracę (do 12k zł brutto), powiększone o gwarantowane 13te wynagrodzenie oraz premię roczną.

  • Pakiet pozapłacowy (opieka medyczna).

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem z możliwością użytkowania prywatnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry dla sektorów inżynieryjnych. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.

Przewiń do profilu firmy