Regional Social Media Paid Manager

GroupM Sp. z o.o.

Plac Konesera 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Specjalistów z obszaru Social Paid

  • wsparcie i organizacja pracy Twojego Teamu

  • nadzór nad realizacją kampanii w zakresie Social Paid

  • zarządzanie relacją z Domami Mediowymi Grupy WPP

  • nadzór nad obsługą klienta i egzekucją kampanii dla Klienta

  • udoskonalanie oferty i dbanie o jej implementację

  • współpraca z Dostawcami

Nasze wymagania

  • masz min. 5 letnie doświaczenie agencyjne lub klienckie w obszarze emisji reklam z wykorzystaniem platform: Meta (Facebook / Instagram), TikTok, Linkedln, Pinterest, Snapchat

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem Specjalistów

  • znasz Excela co najmniej na poziomie tabel przestawnych

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • jesteś ciekawy nowych rozwiązań reklamowych i trendów w Social media

  • posiadasz samodzielność w działaniu i jesteś proaktywny

To oferujemy

  • rozwój w jedynym z najważniejszych obszarów marketingu on-line

  • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach

  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)

  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce

  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych

  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków

  • hybrydowy tryb pracy

  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra

  • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę

  • dzielimy się wiedzą

  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach

  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych

  • kreujemy standardy w branży mediowej

  • lubimy się uczyć

  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba

  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy

  • w piątki pracujemy do 15.00

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Uzyskany certyfikat Top Employer Poland 2021 & 2022 potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych (talent development, trainings, recruitiment, wellbeing, on-boarding, inne). Jesteśmy oddziałem lokalnym międzynarodowych struktur GroupM, które również posiadają certyfikat najlepszych praktyk HR, w ramach Top Employer Europe 2021& 2022.

Obecnie rozpoczynamy duży projekt rekrutacyjny dla naszego nowego Klienta - koncern medialny. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą na rynkach zagranicznych i wdrażaniem całkiem nowego brandu na rynki - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy