Logo Pracuj.pl

Regionalna Liderka/Regionalny Lider HR

Żabka PolskaO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i wdrażanie procesów HR w regionie
  • Wsparcie Kadry Managerskiej w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi
  • Identyfikacja potrzeb HR’owych w regionie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Prowadzenie oraz koordynacja rekrutacji w regionie
  • Raportowanie i analiza wskaźników HR’owych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Pozytywna postawa i energia do działania
  • Wysoka orientacja na klienta wewnętrznego
  • Umiejętność wywierania wpływu i budowania relacji
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

Regionalna Liderka/Regionalny Lider HR, Tychy