Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca – Inżynier Aplikacji

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TIZ IMPLEMENTS (www.tizimplements.eu) jest członkiem międzynarodowej Akademii Inżynierii Produkcji (www.cirp.net). Zajmuje się opracowaniem nowoczesnych technolgii w dziedzinie obróbki skrawaniem. Realizuje kilka projektów badawczo-rozwojowych i 2017 roku Ministerstwo Rozwoju przyznało duże dofinansowanie na budowę własnego Centrum Badawczo Rozwojowego na Podkarpaciu. W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuje inżynierów aplikacji.

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami.
    • Opracowanie procesu i dokumentacji technologicznej według określonych standardów.
    • Dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania.
    • Opracowywanie konceptualnych konstrukcji narzędzi specjalnych i oprzyrządowania.
    • Sporządzanie prezentacji technicznych związanych z produktami i usługami Pracodawcy.
    • Uruchamianie i optymalizacja procesów związanych z wytwarzaniem określonych detali.
    • Wsparcie klientów przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystanie produktów i usług Pracodawcy.
    • Opracowywanie złożonych ofert i kosztorysów.
    • Konsultacje techniczne z zakresu oferowanych produktów i usług.
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych u klientów przemysłowych.
    • Tworzenie nowej sieci klientów i organizacja stałej sprzedaży.
    • Pozyskiwanie nowych tematów handlowych.
    • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami.

    Wymagania:

    • Posiadanie dobrych referencji.
    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Doświadczenie pracy na stanowisku operator obrabiarki CNC lub technolog programista minimum 5 lat.
    • Głęboka wiedza z obróbki skrawaniem.
    • Mile widziane doświadczenia pracy na stanowisku doradca handlowo techniczny – inżynier aplikacji.
    • Szeroka wiedza z zakresu technik sprzedaży i rynku wyrobów przemysłowych w Polsce.
    • Samodyscyplina, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.
    • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista.
    • Zdolność do szybkiego uczenia się.
    • Niekonwencjonalne myślenie.
    • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.
    • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie zależnej od kwalifikacji plus premie za osiągane wyniki.
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
    • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
    • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych
    • Zaawansowane szkolenie z CAD/CAM/CAPP/MES
    • Zaawansowane szkolenia z obslugi roznych nowoczesnych obrabairek
    • Zaawansowane szkolenia z LEAN Managment - Financial OEE
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TIZ IMPLEMENTS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul.Kocjana 1-U4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TIZ IMPLEMENTS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kocjana 1-U4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.