Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych
    • Prognozowanie i planowanie sprzedaży dla podległego terenu
    • Kierowanie zespołem przedstawicieli na podległym terenie
    • Wyznaczanie celów dla zespołu oraz monitorowanie ich wykonania
    • Motywowanie i rozwijanie kompetencji podległego zespołu
    • Zarządzanie kluczowymi klientami na podległym terytorium
    • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji
    • Skuteczna implementacja strategii marketingowych w podległym zespole
    • Sprawdzanie i egzekwowanie wiedzy merytorycznej swoich podwładnych
    • Odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji pomiędzy centralą firmy a pracownikami

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min.4-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika regionalnego w branży farmaceutycznej
    • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji
    • Biegłość w posługiwaniu się MS Office, w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel, Power Point
    • Orientacja na realizację celów biznesowych
    • Umiejętność współpracy i gotowość na zmianę
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • Dodatkową opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • Możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

    Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.