Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 01.10.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 31.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych
    • Prognozowanie i planowanie sprzedaży dla podległego terenu
    • Kierowanie zespołem przedstawicieli na podległym terenie
    • Wyznaczanie celów dla zespołu oraz monitorowanie ich wykonania
    • Motywowanie i rozwijanie kompetencji podległego zespołu
    • Zarządzanie kluczowymi klientami na podległym terytorium
    • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji
    • Skuteczna implementacja strategii marketingowych w podległym zespole
    • Sprawdzanie i egzekwowanie wiedzy merytorycznej swoich podwładnych
    • Odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji pomiędzy centralą firmy a pracownikami

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min.4-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika regionalnego w branży farmaceutycznej
    • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji
    • Biegłość w posługiwaniu się MS Office, w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel, Power Point
    • Orientacja na realizację celów biznesowych
    • Umiejętność współpracy i gotowość na zmianę
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • Dodatkową opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • Możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

    Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.