Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator ds. Aktywacji Konsumenckiej

  • Szczecin, Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

    W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce.
    Regionalny Koordynator ds.
    Aktywacji Konsumenckiej

    Obszar: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Stargard, Zielona Góra,
           Poznań

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

    • profesjonalne, wysoko oceniane przez pracowników wdrożenie: wiemy jak zadbać o dobry start
    • różnorodne projekty, konkretne, ambitne i odpowiedzialne zadania do zrealizowania
    • indywidualny plan rozwoju, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, w tym również zagranicznych
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet benefitów uwzględniający samochód służbowy, opiekę medyczną, plan emerytalny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport i produkty firmowe

    Czym będziesz się zajmować?

    • będziesz odpowiadać za efektywne zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu Ambasadorów Marki
    • rekrutacją, szkoleniem nowych pracowników oraz rozwojem podległego zespołu
    • analizą i efektywnym zarządzaniem bazą punktów sprzedaży
    • organizacją oraz nadzorem nad prawidłowym przebiegiem aktywności zespołu w terenie
    • monitorowaniem wyników i podejmowaniem decyzji mających na celu realizację planów

    Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

    • masz doświadczenie w koordynacji bądź zarządzaniu pracą zespołu
    • doskonale organizujesz pracę własną, planujesz długofalowo i sprawnie realizujesz plany
    • lubisz mieć wolne poniedziałki (praca w systemie wtorek-sobota)
    • sprawia Ci łatwość budowanie partnerskich relacji ze współpracownikami, klientami i agencjami pośredniczącymi
    • masz otwarty umysł na nowe wyzwania i chętnie się uczysz
    • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office oraz znasz język angielski (to dla nas dodatkowy atut)
    • jesteś aktywnym kierowcą – posiadasz prawo jazdy kat B.
    Brzmi przekonująco?
    Dołącz do naszego zespołu!
    Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.
    Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych rekrutacyjnych w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:
    „Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

    W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

    Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Kategorie danych przetwarzanych:
    Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

    Administrator danych:
    Administratorem danych jest   JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42, 99-220 Wartkowice

    Cele przetwarzania:
    1. udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz
    2. w przypadku otrzymania Twojej zgody - umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości
    Podstawy prawne przetwarzania:
    Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą – art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO
    Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

    RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

    Prawa związane z przetwarzaniem danych:
    prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
    prawo do usunięcia danych;
    prawo dostępu do danych;
    prawo do ograniczenia przetwarzania;
    prawo do sprostowania i uzupełnienia;
    prawo do przeniesienia danych;
    prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;
    prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

    Odbiorcy danych:
    Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie.

    Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: zobacz pytania i odpowiedzi.