Praca regionalny manager medyczny, Polska

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek, techników radiologów motywowanie i rozwój zespołu oraz rekrutacja pełna odpowiedzialność za wyniki...
    opublikowana: 18 stycznia 2020
    • 3 lokalizacji
    Obowiązki: Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami środowiska medycznego Reprezentowanie firmy w kontaktach z firmami farmaceutycznymi Organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych w...
    opublikowana: 15 stycznia 2020
    • 2 lokalizacji
    Jeśli posiadasz: min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, doświadczenie w zarządzaniu placówkami w strukturze rozproszonej, doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu, znajomość pakietu Office (w szczególności...
    opublikowana: 7 stycznia 2020