Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny/-a Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży

ORNO-POLSKA

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Region działania: woj. podlaskie, część woj. mazowieckie, część woj. warmińsko-mazurskie

W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza klientami, produktami oraz wiedzą produktową. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w rozpoczęciu pracy w naszej firmie – zapewniamy niezbędne szkolenia i pełne wsparcie przełożonych.

Główny zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami

• Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe

• Udzielanie merytorycznego wsparcia Klientom, poprzez doradztwo techniczne, szkolenia, prezentacje

• Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

• Realizacja zakładanych planów sprzedażowych regionu

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word

  • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Niezbędne szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera

  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)

  • Dofinansowanie do karty Benefit

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Dobrej klasy samochód służbowy

  • Flexi Time