Logo Pracuj.pl

Regionalny/-a Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży

ORNO-POLSKAO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Region działania: woj. podlaskie, część woj. mazowieckie, część woj. warmińsko-mazurskie

W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza klientami, produktami oraz wiedzą produktową. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w rozpoczęciu pracy w naszej firmie – zapewniamy niezbędne szkolenia i pełne wsparcie przełożonych.

Główny zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami

• Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe

• Udzielanie merytorycznego wsparcia Klientom, poprzez doradztwo techniczne, szkolenia, prezentacje

• Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

• Realizacja zakładanych planów sprzedażowych regionu

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word
  • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • Dofinansowanie do karty Benefit
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dobrej klasy samochód służbowy
  • Flexi Time

Regionalny/-a Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży, Białystok