Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny/-a Kierownik/Kierowniczka Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2019-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ORNO – POLSKA powstała w 1989 roku i jest wiodącym dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej oraz z branży zabezpieczeń w kraju i w Europie.

    Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki ORNO. Na dzień dzisiejszy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firma posiada ponad 1000 Partnerów Handlowych w tym markety DIY: Leroy Merlin, Obi, Bricoman, grupy zakupowe oraz sieci hurtowni.

    Poszukujemy osób, które chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, kreatywnych, odważnych i konsekwentnych w dążeniu do celów. Wychodzimy z założenia, że wiedzę, umiejętności i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Kluczowe są dla nas, niezależnie od specyfiki stanowiska oraz miejsca w strukturze organizacyjnej, zaangażowanie, motywacja wewnętrzna oraz samodzielność każdego Pracownika.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu kandydatki/kandydata na stanowisko

    Miejsce zamieszkania: Kraków lub Katowice

    Obszar działania Śląskie, Małopolskie
    W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza klientami, produktami oraz wiedzą produktową. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w rozpoczęciu pracy w naszej firmie – zapewniamy niezbędne szkolenia i pełne wsparcie przełożonych.

    Główny zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami (zarządzanie Klientami)
    • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem)
    • Udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne dla Klientów (zarządzanie wiedzą)
    • Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: wyprzedażach, konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B
    • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina
    • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
    • Wykształcenie min. średnie
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word
    • Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań; wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność

     Oferujemy:

    Umowa
    o pracę
    Niezbędne szkolenia
    Możliwość rozwoju zawodowego

    Atrakcyjny system
    premiowy
    Przyjazna, niekorporacyjna
    atmosfera
    Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)

    Dofinansowanie
    do karty Benefit
    Możliwość przystąpienia
    do ubezpieczenia grupowego
    Dobrej klasy samochód służbowy

    Jeden piątek w miesiącu praca w systemie Home Office
    Flexi Time

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ORNO Polska Sp. z o.o z siedzibą w Mikołowie".

    Informujemy, że Administratorem danych jest ORNO Polska Sp. z o.o z siedzibą w Mikołowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.