Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny/-a Manager/ka Sprzedaży

Rational Sp. z. o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem: województwo wielkopolskie, lubuskie, część zachodnio-pomorskiego

  • Rozwój i realizacja planów operacyjnych dla „Twojego” rynku, zgodnie ze strategią firmy

  • Efektywny rozwój i rozszerzenie sieci dealerskiej

  • Wspieranie partnerów handlowych w rynku

  • Realizowanie działań sprzedażowych i marketingowych

  • Intensywne działania przed i posprzedażowe u użytkowników końcowych (wizyty handlowe i szkolenia)

  • Uczestnictwo w wystawach i targach branżowych

  • Przeprowadzanie wizyt w kuchniach profesjonalnych i prezentacje produktów firmy na pokazach kulinarnych

Nasze wymagania

  • Jesteś Szefem kuchni / masz wykształcenie kucharskie lub

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w ramach branży gastronomicznej)

  • Umiejętność budowania silnych relacji sprzedażowych w połączeniu ze zdolnością przekonywania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Umiejętność pracy z komputerem

  • Praca w terenie to około 80% czasu spędzonego w „swoim” regionie

To oferujemy

Praca w ramach dynamicznej, międzynarodowej firmy. W środowisku zrównoważonego wzrostu, ekscytujących i zróżnicowanych zadań i obowiązków, które czekają na Ciebie. Oferujemy Ci atrakcyjną płacę oraz premię związaną z wynikami. Szczególnie ważne w naszej organizacji jest to, aby czuć się i pracować jako „przedsiębiorca w przedsiębiorstwie”. Samoorganizacja i odpowiedzialność naszych pracowników jest dla naszej organizacji bardzo ważna.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania high-tech dla profesjonalnych kuchni na całym świecie. Udział w rynku światowym wynosi 50%. Grupa zatrudnia obecnie ponad 2200 pracowników w produkcji, sprzedaży, w dziale badań i rozwoju. Roczne przychody ze sprzedaży to 649 milionów euro.

Dołącz do międzynarodowego lidera na rynku!

Przewiń do profilu firmy