Oferta pracy

Regionalny/-a Specjalista/-ka ds. Wsparcia Sprzedaży

Prudential Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna oddziału;

  • Reprezentowanie firmy wobec Klientów, interesantów, dostawców;

  • Wsparcie, realizacja i koordynacja działań związanych z lokalnymi akcjami marketingowymi;

  • Administracyjne wsparcie procesów rekrutacji i sprzedaży oraz działań szkoleniowych w regionie;

  • Prowadzenie dokumentacji, korespondencji oraz sporządzanie raportów dotyczących działań rekrutacyjnych i sprzedażowych w regionie;

  • Wsparcie procesu zawierania i rozwiązywania umów

  • Wsparcie asystenckie menedżera zarządzającego oddziałem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji biurowej

  • Sprawność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, PPT, MS Outlook)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętności analityczne (praca z raportami)

  • Życzliwość i pro-kliencka postawa (Klient wewnętrzny i zewnętrzny)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość i umiejętność stawiania priorytetów, elastyczność

  • Znakomita organizacja pracy

  • Zaangażowanie, wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych

To oferujemy

  • umowę o pracę na 1/2 etatu

  • pracę w godzinach popołudniowych (16-20) lub zmianowo w zależności od ustaleń z drugą specjalistką pracującą na tym stanowisku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna oraz dofinansowanie do programu rekreacyjno-sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Prudential Polska Sp. z o.o.

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktów i poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy