Oferta pracy

Regionalny/a Specjalista/ka ds. Wsparcia Sprzedaży

Żabka Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Regionu oraz wsparcie Kadry Operacyjnej

  • kompleksowa obsługa administracyjno-analityczna w Regionie Sprzedaży (przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z realizowanych działań)

  • przygotowywanie wniosków o likwidację sklepów oraz udzielanie informacji dotyczących poszczególnych sklepów

  • koordynowanie procesu nawiązania współpracy oraz przygotowanie sprzętu niezbędnego do wykonywania umowy współpracy

  • opracowywanie merytoryczne i monitorowanie faktur w SAP

  • aktywny udział oraz koordynowanie organizacji spotkań operacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, PowerPoint i Word (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • umiejętności analityczne na wysokim poziomie

  • styl pracy zorientowany na jakość

  • zdolność rekomendowania nowych rozwiązań

  • doskonałe zdolności organizacyjne oraz samodzielność

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży FMCG

  • prawo jazdy kategorii B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne