Logo Pracuj.pl

Regionalny Doradca Biznesowy Plus

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa obecnych Klientów z sektora małych i średnich firm;
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Dbanie o wizerunek swój i firmy oraz nawiązywanie nowych kontaktów.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży;
  • Upór i konsekwencja w realizacji planów sprzedażowych;
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej utworzenia;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

To oferujemy

  • Praca z wartościową bazą klientów;
  • Stabilność zatrudnienia – nasi Doradcy są z nami średnio 11 lat;
  • Wysokie konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne (bez ograniczeń);
  • 80% naszych Doradców wypracowuje co najmniej pięciocyfrowe wynagrodzenie;
  • Opieka mentora oraz liczne szkolenia na etapie wdrożenia– zależy nam na Twoim sukcesie, bo to również nasz sukces;
  • Praca dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce – Plusa. Ty rządzisz!
  • Dodatkowy system motywacyjny: atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne.

Regionalny Doradca Biznesowy Plus, Częstochowa