Oferta pracy

Regionalny Doradca Biznesowy Plus

LIBERTY POLAND S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa obecnych Klientów z sektora małych i średnich firm;

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami;

  • Dbanie o wizerunek swój i firmy oraz  nawiązywanie nowych kontaktów.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży;

  • Upór i konsekwencja w realizacji planów sprzedażowych;

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej utworzenia;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

To oferujemy

  • Praca z wartościową bazą klientów;

  • Stabilność zatrudnienia – nasi Doradcy są z nami średnio 11 lat;

  • Wysokie konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne (bez ograniczeń);

  • 80% naszych Doradców wypracowuje co najmniej pięciocyfrowe wynagrodzenie;

  • Opieka mentora  oraz liczne szkolenia na etapie wdrożenia– zależy nam na Twoim sukcesie, bo to również nasz sukces;

  • Praca dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce – Plusa. Ty rządzisz!

  • Dodatkowy system motywacyjny: atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne.