Oferta pracy

Regionalny doradca do spraw handlu

JADAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Zadania bieżące:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Pozyskiwanie inwestycji na podległym terenie
  • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość branży budowlanej
  • Zorientowanie na cele i możliwości
  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
  • Osoby pracujące w stacjonarnych punktach handlowych branży budowlanej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • Wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy (auto służbowe, telefon, laptop)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej stabilnej pozycji na rynku
  • Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu
CV można  przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  JADAR  sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami dot.  ochrony danych osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy