Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny doradca ds. techniczno- handlowych (praca mobilna)

Pneumat System Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,

  • doradztwo w zakresie urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę (technika sprężonego powietrza, próżni i pokrewne),

  • budowanie długofalowych relacji z klientem,

  • ciągły monitoring podległego rynku pod względem planowanych i przeprowadzanych inwestycji, ogłaszanych przetargów itp,

  • udział w szkoleniach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w pokrewnych branżach przemysłowych,

  • znajomość lokalnego rynku,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej,

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,

  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów,

  • gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracowałeś na podobnym stanowisku w naszej branży? Wiesz, że swoim doświadczeniem możesz przyczynić się do rozwoju firmy. W takiej sytuacji możesz otrzymać jednorazową premię do 5000 zł netto po 6 miesiącach pracy w ramach PROGRAMU EKSPERCKIEGO. Szczegóły poznasz podczas rozmowy rekrutacyjnej.

  • samochód służbowy segment (B/C),

  • praca w godzinach 8:00 – 16:00,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,

  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia,

  • szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym,

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie o mocnej pozycji w branży,

  • nowoczesny system komunikacji i oprogramowania, usprawniający pracę pracownikom mobilnym,

  • telefon komórkowy bez limitu rozmów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Praca w Pneumat. to jasno określona ścieżka kariery w rodzinnej firmie o 100% polskim kapitale, której istotnymi wartościami są relacje.

Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju doceniają pracownicy firmy, którzy wiążą się z nią długofalowo. 60% zatrudnionych pracuje w Pneumat. od ponad 3 lat, a 14% - od ponad 10 lat. Obecnie zespół liczy ponad 160 osób.

Jeśli szukasz pracodawcy, który dostrzeże Twój potencjał i kompetencje, a także zaoferuje indywidualne wsparcie w rozwoju ścieżki zawodowej, chętnie powitamy Cię w naszej firmie. Na nowych pracowników czeka przemyślany system wdrożenia oraz szkoleń. Komfortowe warunki pracy zapewni biuro w nowoczesnej siedzibie oraz bezpieczne, wysokiej klasy pojazdy dla przedstawicieli w terenie.

Od 1976 roku budujemy społeczność ludzi pełnych mocy, którzy napędzają świat przemysłu. To wiedza i zaangażowanie pracowników sprawia, że jesteśmy MOCNI W DZIAŁANIU. Dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy