Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny doradca ds. techniczno- handlowych (praca mobilna)

Pneumat System Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,

  • doradztwo w zakresie urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę (technika sprężonego powietrza, próżni i pokrewne)

  • budowanie długoterminowych relacji z klientem

  • ciągły monitoring podległego rynku pod względem planowanych i przeprowadzanych inwestycji, ogłaszanych przetargów itp.

  • udział w szkoleniach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w pokrewnych branżach przemysłowych, znajomość lokalnego rynku,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej,

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych

  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samochód służbowy segment ( B/C)

  • praca w godzinach 8:00 – 16:00

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z dużym doświadczeniem w branży,

  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia

  • regularność i terminowość wypłat

  • nowoczesny system komunikacji i oprogramowania - usprawniający pracę, pracownikom mobilnym,

  • telefon komórkowy bez limitu rozmów

  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Pneumat System Sp. z o.o.

Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o., której największym atutem są:

• Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

• Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

• Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

• Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

• Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli

w karierze zawodowej

• Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Przewiń do profilu firmy