Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Energetyczny

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odbywanie spotkań handlowych z Klientami pozyskanymi przez Biuro Obsługi Klienta

  • aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardem firmy oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • zapraszamy do współpracy jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • potrafisz budować profesjonalne relacje biznesowe ze swoimi Klientami

  • potrafisz sprzedawać - techniki sprzedaży i negocjacje handlowe są Twoim żywiołem

  • jesteś osobą zorientowaną na wynik i wiesz, że codzienna i konsekwentna praca daje realny wpływ na Twój poziom wynagrodzenia

  • doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem

  • jesteś otwarty na współpracę w oparciu o prowadzenie własnej działaności gospodarczej

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzenia – atrakcyjną podstawę + system prowizyjny bez górnej granicy

  • możliwość budowania własnych zespołów sprzedażowych i zarządzania nimi

  • komfort działania – wsparcie Biura Obsługi Klienta w planowaniu spotkań handlowych

  • nowoczesne narzędzia pracy – auto służbowe, telefon, iPad wraz z ApplePencilem

  • najlepsze na rynku OZE narzędzie wsparcia sprzedaży - nasz autorski SalesBOOK

  • wewnętrzne, profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży

  • pracę w dynamicznym i skoncentrowanym na wygrywaniu Zespole Sprzedażowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

MINUTOR ENERGIA TWORZĄ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI W BRANŻY ENERGETYCZNEJ.

NASZA MISJA:

ZIELONA POLSKA

SŁONECZNA REWOLUCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Przewiń do profilu firmy