Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny doradca handlowy działu AGRO

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2010 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę belgijskich produktów Huwa San®, których innowacyjna technologia pozwala na niezwykle skuteczną, a jednocześnie bezpieczną dezynfekcję.

    Unikalna formuła Huwa-San® oparta jest na nadtlenku wodoru stabilizowanym srebrem. Preparaty z grupy Huwa-San® znajdują w świecie zastosowanie w dezynfekcji wody, przetwórstwie żywności, przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, medycznym oraz w produkcji rolniczej i hodowli zwierząt.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    w województwach:

    • kujawsko - pomorskim
    • wielkopolskim
    • dolnośląskim

    Opis stanowiska:

    Praca w charakterze regionalny doradca handlowy działu uprawy, poszukujemy specjalistów doradców z zakresu: warzywnictwo, sadownictwo, uprawy pod osłonami.

    Praca na terenie całego województwa.

    Zadania

    • aktywne pozyskiwanie klientów i promowanie preparatu
    • utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
    • prowadzenie doradztwa i szkoleń dla klientów
    • reprezentowanie firmy w targach branżowych
    • zarządzanie podległym zespołem handlowców terenowych

    Wymagania:

    • znajomość branży, staż pracy w tej branży min. 2 lata
    • wykształcenie kierunkowe wyższe
    • doświadczenie handlowe w pracy z klientem
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientem
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
    • zorientowanie na osiąganie celów
    • prawo jazdy kat B
    • działanie w zakresie własnej firmy mile widziana

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
    • odpowiednią atmosferę
    • dobre warunki pracy
    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
    • wysokie prowizje w zależności od wyników sprzedaży
    • samochód firmowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę DESIO z siedzibą w Częstochowie."