Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMAGINE S.C.

    Imagine S.C. to firma, która na rynku polskim istnieje od 5 lat, jest wytwórcą marki alternatywnych materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do urządzeń drukujących o nazwie: SMART-PRINT.

    Numer referencyjny: pomor
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • działalność w obszarze rynku hurtowego w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek,
    • realizacja polityki sprzedażowej oraz marketingowej firmy w obrębie marek własnych,
    • mobilny charakter pracy, bezpośrednie wizyty u klientów,
    • bardzo duża samodzielność w kreowaniu procesu sprzedaży,
    • nawiązywanie współpracy i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych,
    • badanie potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych firmy.

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w szeroko pojętej branży IT/biuro-serwisowej jako przedstawiciel handlowy/kierownik sprzedaży/handlowiec,
    • znajomość skutecznego prowadzenia negocjacji handlowych,
    • dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina, samodzielność i odpowiedzialność,
    • nastawienie na wynik indywidualny i zespołowy,

    Oferujemy:

    • atrakcyjny, klarowny system wynagradzania częściowo uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • wsparcie działu stacjonarnego,

    CV

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Imagine S.C. z siedzibą w Balicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Imagine S.C. z siedzibą w Balicach przy ul. Przemysłowej 28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.