Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z planami rozwoju nowych projektów biznesowych szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Polska północna

    Opis stanowiska:

    • Teren pracy: Polska północna (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie);
    • Czynny udział w realizacji strategii i budowaniu wizerunku marek firmy;
    • Praca w środowisku ginekologicznym;
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
    • Przeprowadzanie prezentacji dla klientów;
    • Realizację planów sprzedaży;
    • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy.

    Wymagania:

    • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
    • Umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji produktów;
    • Nastawienie na osiąganie ustalonych celów, samodzielność;
    • Silna motywacja do pracy;
    • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów;
    • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
    • Doświadczenie w pracy w sprzedaży w sektorze B2B (energetyka, art. biurowe, reklama, IT, telekomunikacja) będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
    • Motywujący program prowizji;
    • Wsparcie zespołu specjalistów, zaufanie oraz serdeczną atmosferę;
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnim stażem na rynku, która cały czas dynamicznie się rozwija;
    • Samodzielne stanowisko pracy;
    • Swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów;
    • Pracę w ciekawej i rozwojowej branży w ramach stabilnej grupy biznesowej;
    • Możliwość skorzystania z bogatych zasobów bazy wiedzy (prezentacje, filmy szkoleniowe, książki) oraz pakietu szkoleń;
    • Możliwość „awansowania” razem z prowadzonymi projektami;
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym laptop, telefon, samochód służbowy.

    Zapewniamy Państwu całkowitą dyskrecję.

    Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny, zdjęcie) za pomocą przycisku Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji“. (Zgodnie z Ust. z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883).