Ta oferta pracy jest nieaktualna od 519 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Klienta

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: województwo podlaskie oraz część województwa mazowieckiego

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne
    w obszarze FMCG.”

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca realizacja planów sprzedaży
    • Zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami sieciowymi
    • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
    • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela w firmie działającej na rynku FMCG poparte sukcesami (referencje)
    • Doświadczenie w pracy z klientami w kanale nowoczesnym (sieci handlowe)
    • Doświadczenie w pracy z klientami w kanale tradycyjnym
    • Zorientowanie na klienta i na cel
    • Zdolność analizowania problemów i samodzielność w ich rozwiązywaniu
    • Dobra organizacja pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Umiejętność zapewnienia  właściwej ekspozycji produktów i materiałów reklamowych w placówkach handlowych
    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i samodzielną pracę  w przyjaznym, kreatywnym zespole
    • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach procesu sprzedaży
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

    Pisemne oferty prosimy kierować klikając przycisk:

    Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust nr 133 poz. 883.”