Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Klienta Biznesowego – Pełnomocnik Kancelarii

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa małych, średnich firm jak i dużych spółek – rozmowy i negocjacje na poziomie Właścicieli i Zarządów

  • analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru indywidualnych rozwiązań dla klientów

  • sprzedaż usług /produktów w zakresie opieki prawnej i windykacji

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych

  • utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • bieżąca współpraca z działem handlowym i prawnym kancelarii

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe w obsłudze klienta - najchętniej w segmencie B2B min. 1 rok

  • doświadczenie w sprzedaży usług prawnych, ewentualnie ubezpieczeniowych i pokrewnych będzie dodatkowym atutem jak również znajomość i zainteresowanie zagadnieniami z zakresu prawa gospodarczego

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjatorskie, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność i samodyscyplina

  • maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę i wytrwałość w dążeniu do celu

  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania podstawa + premia - zarobki do kilkunastu tysięcy złotych

  • kompleksowe szkolenie adaptacyjne wprowadzające do pracy + wsparcie w terenie

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • port folio poważnych, dojrzałych i potrzebnych produktów dla prowadzenia działalności

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • miłą i partnerską atmosferę wewnątrz firmy

  • elastyczny czas pracy i bogaty pakiet benefitów

  • służbowe narzędzia pracy (samochód , laptop, telefon)

Jesteśmy Kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Przewiń do profilu firmy